gallery/4b7b1fe9f02fb9abeac7cd09ea0f7219_fancybox
gallery/dom

WARUNKI POBYTU

1. Pokoje wynajmowane są na doby. Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 13.00, a kończy o godz. 10.00 następnego dnia.

2. Należność za pobyt pobierana jest w dniu przyjazdu, zgodnie z ustalonym przez Gości terminem rezerwacji pokoju.

3. W przypadku niewykorzystania całości lub części pobytu w zarezerwowanym wcześniej terminie Gościom nie przysługuje zwrot zapłaconej kwoty ani obniżenie ceny za usługi za niewykorzystany okres.

4. Za przedłużenie przez Gościa pobytu w godz. 10.00-20.00 dolicza się do rachunku należność za pół doby hotelowej, za przedłużenie ponad godz. 20.00 - za całą dobę. Chęć przedłużenie należy zgłosić do godz. 9.00. Przedłużeń dokonuje się w miarę istniejących możliwości.

5. Jesteśmy zobowiązani:

zapewnić warunki do spokojnego i bezpiecznego pobytu
bezzwłocznie  reagować na uwagi i zastrzeżenia dotyczące poziomu usług, funkcjonowania urządzeń, czystości i porządku w pokojach.

6. W pokojach obowiązuje bezwzględny zakaz palenia (dotyczy również łazienek).

7. W pokojach i na terenie obiektu należy zachować ciszę od 22.00 do 6.00.

8. Z kluczem do pokoju otrzymujecie Państwo klucz do drzwi wejściowych. Prosimy o zamykanie tych drzwui oraz bramki na klucz podczas trwania ciszy nocnej oraz w przypadku wywieszenia przez właściciela prośby.

9. Gość nie ma prawa przekazywać pokoju innym osobom, nawet jeśli nie upłynął okres, za który uiścił opłatę należną za pobyt.

10. Na terenie obiektu (również w pokojach) obowiązuje zakaz przyjmowania gości.

11. Zachowanie osób korzystających z naszych usług nie powinno zakłócać spokojnego pobytu innych gości. Właściciel może odmówić dalszego świadczenia usług osobie, która narusza powyższą zasadę.

12. Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe zabronione jest używanie w pokojach grzałek, kuchenek gazowych oraz żelazek. Niedozwolone jest również używanie ognia otwartego.

13. Gość ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych, powstałych z jego winy. Gość powinien zawiadomić gospodarzy o wystąpieniu szkody niezwłocznie po jej stwierdzeniu.

14. Podczas pobytu Gości, właściciel może sprawdzić stan sprzętu elektronicznego, sprzętu agd oraz ogólnego wyposażenia pokoju.

15. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy dalszego świadczenia usług w przypadku drastycznego naruszenia regulaminu przez Gości.

16. Właściciel nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia lub utratę samochodu lub innego pojazdu należącego do Gościa ani znajdujące się w nich mienie. Parking jest bezpłatny i niestrzeżony.

17. Warunkiem rezerwacji pokoju jest wpłacenie zadatku na konto, w ciągu 3 dni roboczych od potwierdzenia telefonicznego bądź mailowego.