gallery/4b7b1fe9f02fb9abeac7cd09ea0f7219_fancybox
gallery/dom
gallery/4fb297a8ba47793f5436ea2112620e3c_fancybox

Ustronie Morskie - niegdyś osada rybacka, dziś miejscowość turystyczna, wypoczynkowa, przez wielu uważana za jedno z atrakcyjniejszych miejsc jeśli chodzi o wczasy nad polskim morzem.

 

 

Główną atrakcją Ustronia, poza szeroką, piaszczystą plażą i czystym Bałtykiem, jest kompleks basenów Helios, wraz z kortem tenisowym, a także kręgielnią. Z basenu krytego oraz kręgielni można korzystać cały rok. Helios oferuje również saunę suchą i parową, solarium, szkołę pływania lub zajęcia takie jak aqua aerobik czy aqua step.

W miejscowości są również place zabaw dla najmłodszych oraz zespół boisk 'Orlik''; jeden z placów zabaw i boiska znajdują się w odległości ok. 50 m od naszego obiektu.

Wielbicielom literatury polecamy odwiedzenie Gminnej Biblioteki Publicznej, która posiada ponad 30 000 pozycji, co gwarantuje, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Od niedawna działa park linowy 'Gibon', z siedmioma trasami, z różnymi poziomami trudności i ilościami przeszkód, co jest wielką frajdą nie tylko dla najmłodszych, ale także dla dorosłych.

W Ustroniu jest wiele sklepów, między innymi market 'Biedronka' (ok. 50m od nas), 'Polo market' czy Delikatesy Centrum. Miejscowość oferuje również kawiarnie, restauracje i knajpki, natomiast nad samym morzem, tuż przy jednym z trzech ustrońskich molo, można kupić zarówno wędzoną jak i świeżą rybę.

W sezonie organizowane są liczne imprezy, takie jak koncerty, występy w amfiteatrze, zlot zabytkowych aut, warsztaty artystyczne, a lato rozpoczyna się od koncertu "Lato z Radiem" organizowanym pod koniec czerwca.

W sąsiednim sanatorium "Zagłębie" jest możliwość wykupienia zabiegów rehabilitacyjnych dla chcąch podreperować swój stan zdrowia.

 

Ustronie Morskie z pewnością jest miejscem, które sprawi, że Państwa urlop nad morzem będzie niezapomniany.

Serdecznie zapraszamy!